Ko par Mozello saka mūsu klienti?

Jau vairāk kā 40000 lietotāju ir izvēlējušies savu mājas lapu, interneta veikalu vai blogu veidot ar Mozello. Starp mūsu klientiem ir gan iesācēji, gan jau ļoti pazīstami un veiksmīgi cilvēki un viņu lolotie uzņēmumi.


Sanda Krasta, Izdevēja
6minutes.lv , avene.lv

"Man kā cilvēkam, kuram līdz programmētājam ir apmēram kā no zvaigznēm līdz Teikai, šķiet, ka Mozello piedāvā supervieglu veidu, kā tikt pie savas mājas lapas. Superviegli ir arī pēc tam to pārvaldīt. Turklāt ir iespēja atvērt arī e-veikalu."

Man kā cilvēkam, kuram līdz programmētājam ir apmēram kā no zvaigznēm līdz Teikai, šķiet, ka Mozello piedāvā supervieglu veidu, kā tikt pie savas mājas lapas. Superviegli ir arī pēc tam to pārvaldīt. Turklāt ir iespēja atvērt arī e-veikalu – šis bija viens no izšķirošajiem momentiem, kādēļ izlēmām par labu Mozello. Sistēma automātiski ģenerē un nosūta klientiem rēķinus, piedāvā pircējiem dažādus norēķinu veidus un pat preču piegādes opcijas. Priecē, ka šis ir Latvijā radīts produkts, kas attiecīgi nozīmē, ka dažādu tehnisku jautājumu risināšana notiek viegli un efektīvi - arī telefonsarunas laikā.
Jānis Jakobs, Digitālā Meistarība

"Mozello izvēlējos, jo vēlējos ātri (un izdevīgi) izveidot kvalitatīvu mājas lapu, kas atbilst mūsdienu augstajām prasībām. Mozello man ir palīdzējis strauji attīstīt savu biznesu, radot iespēju pārdot pakalpojumus internetā."

Pirms izveidoju savu pirmo mājas lapu Mozello, izpētīju daudzas pieejamās alternatīvas. Mozello izvēlējos, jo vēlējos ātri (un izdevīgi) izveidot kvalitatīvu mājas lapu, kas atbilst mūsdienu augstajām prasībām (intuitīvs dizains, responsīva mobilā mājas lapa utt.). Man ir būtiski, lai mājas lapa ir savienojama ar biznesam svarīgajiem rīkiem. Pārdošana internetā, e-pastu automatizācija, Facebook Pixel, Google Analytics un Google Tag Manager - visas šīs iespējas varēju ieviest ātri un bez sarežģījumiem (turklāt neesmu IT cilvēks, un programmēšana man ir diezgan svešs temats). Mozello man ir palīdzējis strauji attīstīt savu biznesu, radot iespēju pārdot pakalpojumus internetā. Tam visam komplektā - intuitīvs lietotāja interfeiss un pievilcīga cena. Iesaku!
Austris Antons, Fotogrāfs un uzņēmējs

"Man ir svarīgi, lai es varu visu izdarīt ātri un saprotami. Šodien man pie Mozello ir izveidotas jau vairākas mājas lapas. Tāpat mani ļoti iepriecināja fakts, ka uz maniem jautājumiem atbalsta dienests atbild ātri, latviski un vienkāršam lietotājam saprotamā valodā."

Pirmkārt, manu izvēli par labu Mozello ietekmēja uzņēmuma izcelsmes valsts. Pēc iespējas vienmēr cenšos atbalstīt Latvijā radītus produktus un pakalpojumus, jo uzskatu, ka tikai tādā veidā mēs varam uzlabot savu ikdienu un biznesa vidi. Kad man bija ne-pieciešams izveidot savu fotogrāfa interneta portfolio, meklēju un apskatīju dažādas iespējas. Mozello mani piesaistīja ar to, ka tas ir Latvijas uzņēmums, un, tālāk to izpētot, nonācu pie slēdziena, ka tas ir viens no vienkāršākajiem un ērtākajiem servisiem šajā jomā.

Man ir svarīgi, lai es visu varu paveikt ātri un saprotami. Man nav laika iedziļināties programmēšanā, kodēšanā utt. Mozello ir ērts rīks, lai izveidotu savu mājas lapu. Šodien man Mozello ir izveidotas jau vairākas mājas lapas, kuras man ir ērti un viegli uzturēt. Tā pat mani ļoti iepriecināja fakts, ka uz maniem jautājumiem atbalsta dienests atbild ātri, lat-viešu valodā un parastam lietotājam saprotamā “valodā”. Papildus ļoti patīkams “bonuss” ir Mozello blogs, kurā ir daudz noderīgas informācijas, lai savu mājas lapu padarītu pamanāmu un atrodamu interneta meklētājos, sakārtotu tās struktūru un padarītu viegli un intuitīvi lietojamu tās apmeklētājam. Vēl ļoti iepriecina, ka Mozello veidotāji “neguļ” uz lau-riem un nemitīgi attīsta servisu. Kopš esmu Mozello klients, ir bijis daudz uzlabojumu, un tieši tādu, kurus esmu vēlējies kādā no lapas veidošanas/uzturēšanas periodiem. Arī pakalpojuma cena ir adekvāta un, salīdzinot ar citiem ārzemju servisiem, jūtu, ka ir tās naudas vērts.
Diāna Rijniece, SIA Happy Ulula valdes locekle

"Mozello man palīdz attīstīt uzņēmumu un pārdošanu internetā. Man ir svarīgi, lai mājas lapai ir veikals, lai ir ērta pārdošana internetā un klientiem ērta pirkšana. Esmu ārkārtīgi apmierināta ar Mozello darbu, tieši tāpēc esmu viņu klients un partneris jau vairākus gadus."

Brīdī, kad nolēmu veidot savu mājas lapu, man bija būtiski, lai darbs pie tās ir vienkārši saprotams – ar IT esmu uz jūs, tāpēc šis faktors bija ārkārtīgi svarīgs.

Izpētot ārzemju piedāvājumu, nolēmu sadarboties ar Latvijas pakalpojumu sniedzēju un izvēlējos Mozello piedāvājumu.

Visa palīdzība, kas bija nepieciešama, tika sniegta ļoti operatīvi un saprotami. Man bija daudz jautājumu - atbildes uz tiem saņēmu saprotamas, un tas ļoti palīdzēja.

Man bija svarīgi, lai mājas lapai ir veikals, lai ir ērta pārdošana internetā un klientiem būtu ērti veikt pirkumus, lai uzņēmuma e-pasts būtu automātiski savienots ar mājas lapu. Facebook Pixel, Google Analytics un Google Tag Manager - visas šīs iespējas ar Mozello komandas palīdzību ieviesu ātri un ērti.

Mozello man palīdz attīstīt uzņēmumu un preču pārdošanu internetā. Nemitīgi ir dažādi uzlabojumi un pielāgošanās klientu ērtumam. Esmu ārkārtīgi apmierināta ar Mozello darbu, tieši tāpēc esmu viņu klients un partneris jau vairākus gadus.
Kristaps Salens, Uzņēmējs
supadventures.lv

"Mani saista Mozello vienkāršība un dažādās dizaina iespējas. Uzskatu, ka, ja ir skaidra vīzija par sev vēlamo web lapas dizainu, kā arī ir sagatavota informācija, tad projekta realizācija aizņems vien nieka dienu, pat bez iepriekšējām zināšanām."

Ar Mozello esmu pazīstams kopš brīža, kad Latvijā pazuda ziemas, šķiet pirms 3 gadiem. Skatoties 1. janvāra NHL Winter Classic spēli, dzima ideja par brīvdabas hokeja turnīru. Nebija nekādas zināšanas nedz par turnīru organizēšanu, nedz daudz ko citu, taču zinājām, ka viena no svarīgākajām lietām ir labi noformēta un pārskatāma web lapa. Toreiz, pavisam netīšām, uzgāju Mozello, kur ar savām vājajām Word un Internet Explorer zināšanām radīju turnīra mājaslapu, kuru atzinīgi novērtēja gan lapas apmeklētāji no Latvijas, gan draugi no Kanādas.

Nu jau ir pagājuši 3 gadi kopš mūsu pirmās iepazīšanās, un no Mozello joprojām neesmu šķīries, radot mājas lapas tādiem projektiem kā (www.supadventures.lv) un (www.takuskrejejs.lv). Mani saista Mozello vienkāršība un dažādās dizaina iespējas, kā arī savienojamība ar sociālajiem kontiem un statistikas platformām. Uzskatu, ka, ja ir skaidra vīzija par sev vēlamo web lapas dizainu, kā arī ir sagatavota informācija, tad projekta realizācija aizņems vien nieka dienu, pat bez iepriekšējām zināšanām.
Līga Bērziņa, Out Loud SIA
uzvediba.lv

"Izvēloties partneri Dusmu kontroles spēles mājaslapai, meklējām Latvijā izstrādātus modernus digitālos risinājumus, lai atbalstītu Latvijas ekonomiku. Mozello komanda mums operatīvi sniedza atbildes uz visiem „Kāpēc?” un „Kā?” jautājumiem."

Izvēloties partneri Dusmu kontroles spēles mājaslapai, meklējām Latvijā izstrādātus modernus digitālos risinājumus, lai atbalstītu Latvijas ekonomiku. Mozello atbilda visiem kritērijiem.

Projekta izstrādes gaitā sarunājāmies vienā valodā – visās nozīmēs. Sākuma posmā, kad bija nepieciešama ātra, precīza un efektīva komunikācija, Mozello komanda mums operatīvi sniedza atbildes uz visiem „Kāpēc?” un „Kā?” jautājumiem.

Ļoti augstu vērtējam esošo sadarbības posmu, kad viss jau strādā, jo saņemam ieteikumus izaugsmei - kā iesākto attīstīt plašāk, efektīvāk un precīzāk. Neesam vēl pat izmantojuši visas tehniskās iespējas, un tas nozīmē tikai to, ka augsim kopā arī tālāk.
Madara Lange, WUF KIDS
wufkids.com

"Mājas lapas izveide ar Mozello manam uzņēmumam ir devusi straujāku izaugsmi, mūsu klienti ir ļoti atzinīgi novērtējuši mūsu mājas lapu un tās sniegtās priekšrocības. Ļoti ērts interneta veikals, kas automātiski nosūta klientiem rēķinus."

Izveidot mājas lapu Mozello man ieteica paziņa. Labākās Mozello īpašības ir vienkāršums, kas ļauj cilvēkam bez mājas lapu izstrādes priekšzināšanām izveidot gaumīgu, ērti lietojamu un praktisku mājas lapu. Mozello ir atsaucīga atbalsta komanda, kas palīdzēs dažādos jautājumos un ieteiks labākos risinājumus dažādām situācijām. Mozello piedāvā ļoti daudz dažādus dizainus, krāsu variācijas un iespējas, kas ļauj katram, veidojot savu mājas lapu, apmierināt katra vēlmes un vajadzības. Ļoti ērts interneta veikals, kas automātiski nosūta klientiem rēķinus, tam ir daudz dažādas iespējas, kas ar laiku tiek papildinātas un uzlabotas. Mājas lapas izveide ar Mozello manam uzņēmumam ir devusi straujāku izaugsmi, mūsu klienti ir ļoti atzinīgi novērtējuši mūsu mājas lapu un tās sniegtās priekšrocības.
Vilnis Pērkons
statusbyshtamguts.com

"Klejojot interneta vidē pavisam nejauši redzeslokā nonāca Mozello. Iepazīstoties ar Mozello iespējām, ātri sapratām, ka mums, kas ar programmēšanu ir uz Jūs, Mozello mājas lapas platforma ir izcili piemērota."

Klejojot interneta vidē pavisam nejauši redzeslokā nonāca Mozello. Tieši bijām procesā ar mājas lapas pārcelšanu un interneta veikala izveidi. Iepazīstoties ar Mozello iespējām, ātri sapratām, ka mums, kas ar programmēšanu ir uz Jūs, Mozello mājas lapas platforma ir izcili piemērota:
– viegli operējama (kā es saku, ērti un saprotami saimniekot tajā);
– aizraujoša, jo ik brīdi atklājam jaunas iespējas;
– vienmēr atsaucīgs klientu atbalsta dienests, ja kādas idejas realizācijā nepieciešama palīdzība;
– draudzīgas izmaksas.
Patīk, ka paši latvieši to “štelli” bīda.
Kalvis Lapsiņš, Kafijas grauzdētavas “Tīrs Miers” radītājs
tirsmiers.lv

"Mans uzskats ir, ka viss skaistums slēpjas vienkāršībā, tāpēc uzrunāja tieši šī platforma, jo iepazīstoties ar Mozello piedāvātajām iespējām, viss šķita saprotams, un mājas lapas izveidošana bija tīrais nieks."

Viss sākās ar ideju, un mans uzdevums bija meklēt veidus, kā to realizēt. Man patīk mācīties un individuāli apgūt jaunas prasmes, tāpēc arī nolēmu uzņēmuma mājas lapu radīt pats. Meklēju, meklēju līdz atradu Mozello. Mans uzskats ir, ka viss skaistums slēpjas vienkāršībā, tāpēc uzrunāja tieši šī platforma, jo iepazīstoties ar Mozello piedāvātajām iespējām, viss šķita saprotams, un mājas lapas izveidošana bija tīrais nieks. Uzņēmumam attīstoties, radās vajadzība pēc interneta veikala, ko bez problēmām izveidoju Mozello platformā. Patīk apzināties, ka viss ir paša veidots, un Mozello dod iespēju mājas lapai piešķirt personīgumu.
Inta Santa, Profesionāls pārmaiņu un izaugsmes koučs
enneagramcoaching.lv

"Esmu iepazinusi gan Blogspot.com, gan WordPress bezmaksas iespējas, esmu lauzījusies ar Joomla un šo to apguvusi HTML valodā. Šķiet, ka esmu savākusi pietiekami daudz pieredzes šajā jomā. Tāpēc droši varu teikt, ka Mozello ir labākais piedāvājums par šo cenu."

Es elegatni tuvojos savai pirmajai frīlansera desmitgadei. Un esmu jau pārkāpusi savas dzīves četrdesmitgades slieksni. Abi šie fakti man ir ļāvuši saprast, ka man nav jāprot izdarīt visu pašai - katrai jomai ir savi speciālisti, kuri to ir izpētījuši un labākos risinājumus atraduši. Tā arī es, meklējot veidu, kā pavēstīt pasaulei par savu nodarbošanos (hei, hei esmu profesionāla pārmaiņu veicinātāja!), esmu iepazinusi gan Blogspot.com, gan WordPress bezmaksas iespējas, esmu lauzījusies ar Joomla un šo to apguvusi HTML valodā, ar milzīgu atvieglojumu iepazinusi Wix.com un tagad esmu atklājusi Mozello. Šķiet, ka esmu savākusi pietiekami daudz pieredzes šajā jomā. Tāpēc droši varu teikt, ka Mozello ir labākais piedāvājums par šo cenu. Es novērtēju to, ka man vairs nav jālauza galva par latviešu valodas izpausmēm manā pēc skaita 4. mājas lapā un nav jābūt angļu valodas ekspertei, lai spētu noskaidrot vienu vai otru sev svarīgu niansi.