Privātuma politika

Šajā privātuma politika informē par privātuma praksi saistībā ar Mozello mājas lapām un pakalpojumiem. Šī privātuma politika attiecas tikai uz šādās mājas lapās iegūto informāciju: www.mozello.com, www.mozello.eu, www.mozello.mobi, www.mozello.de, www.mozello.co.uk, www.mozello.at, www.mozello.be, www.mozello.ch, www.mozello.cz, www.mozello.dk, www.mozello.ee, www.mozello.fr, www.mozello.it, www.mozello.lt, www.mozello.lv, www.mozello.nl, www.mozello.nz, www.mozello.pl, www.mozello.ru, www.mozello.se, www.mozello.es, www.mozello.co.il, www.mozello.co.za, www.mozello.sk, www.mozello.hu

Lietojot šo vietni un Mozello sniegtos pakalpojumus vai iesniedzot Mozello personas datus šajā mājas lapā vai jebkurā Mozello pakalpojumā, jūs sniedzat savu piekrišanu informācijas vākšanai, lietošanai, nosūtīšanai un izpaušanai, kā tas ir aprakstīts šajā privātuma politikā.

Jūs skaidri piekrītat tam, ka mēs varam:

Tiešās saites uz dažām svarīgākajām šīs privātuma politikas sadaļām:

Sīkfailu uzstādījumi

Kā mēs iegūstam un lietojam informāciju?

Kā un kāda veida informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tikai tāds personas datus, kurus jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas un citā tiešā saziņā ar jums.

Kad jūs lietojat Mozello mājas lapu vai pakalpojumus, mūsu serveri automātiski ieraksta informāciju, ko jūsu pārlūks nosūta ikvienai jūsu apmeklētai mājas lapai, piemēram, diennakts laiku, pārlūka veidu, atsauces mājas lapas adresi un jūsu IP adresi.

Reģistrējoties Mozello pakalpojumiem, mēs varam lūgt jūs sniegt tādu informāciju kā jūsu vārds, uzvārds, uzņēmuma nosaukums un e-pasta adrese. Ja jūs veicat pasūtījumu tiešsaistē pie mums, mēs varam lūgt sniegt arī papildu informāciju, piemēram, rēķina izrakstīšanas adresi.

Parakstoties uz mūsu e-pasta informatīvajiem ziņojumiem, jums būs jāsniedz sava e-pasta adrese un jāapstiprina sava parakstīšanās, klikšķinot uz tīmekļa saites jūsu parakstīšanās apstiprinājuma e-pastā.

Veicot pasūtījumu tiešsaistē pie mums, jūs varat tikt novirzīts uz SSL drošu mājas lapu, ko vada mūsu uzticams rēķinu apstrādes komersants (Bright Market, LLC d/b/a FastSpring un tā saistītie uzņēmumi vai AS Swedbank), kur jums būs jāsniedz personas dati (tostarp, savas kredītkartes informācija) mūsu rēķinu apstrādes komersantam. Informāciju, ko jūs sniedzat mūsu rēķinu apstrādes komersantam, apstrādās saskaņā ar tā privātuma politiku (kas ir pieejama rēķinu apstrādes lapu apakšējā daļā) un līdz ar to iesakām jums iepazīties ar šādu politiku pirms pirkuma veikšanas. Mozello būs piekļuve jūsu vārdam, uzvārdam, uzņēmuma nosaukumam, adresei un kontaktinformācijai, bet mums nebūs piekļuves jūsu kredītkartes vai maksājuma konta piekļuves datiem.

Mēs neiegūstam un neglabājam kredītkartes vai debetkartes informāciju.

Kā mēs varam izmantot iegūto informāciju?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus šādiem nolūkiem:

 • lai sniegtu jums jūsu pieprasītos produktus un pakalpojumus;
 • lai apstrādātu jūsu pasūtījumus, noformētu rēķinus un ziņotu jums par jūsu pasūtījuma statusu;
 • lai veiktu jūsu pieprasītā domēna vārda reģistrāciju, kā aprakstīts mūsu Domēnu vārdu politikā;
 • lai sekmētu produktu un pakalpojumu abonēšanas atjaunošanu;
 • lai sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu;
 • drošības, pirātisma apkarošanas un krāpniecisku darbību novēršanas nolūkiem;
 • lai sniegtu jums informāciju saistībā ar izmaiņām jūsu lietotajos produktos un pakalpojumos;
 • lai nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ziņas par īpašajiem piedāvājumiem un citu informāciju, ja esat piekrituši to saņemt;
 • lai veiktu jebkādus tirdzniecības veicināšanas pasākumus, ja esat piekrituši šādiem tirdzniecības veicināšanas pasākumiem;
 • lai izpildītu vai pārliecinātos par atbilstību normatīvo aktu un noteikumu prasībām;
 • lai atkārtoti sazinātos ar jums Facebook, izmantojot Facebook Pielāgoto auditoriju funkciju.

Ja nevēlaties saņemt informatīvos ziņojumus, īpašos piedāvājumus un citu informāciju, kas nav īpaši svarīga jūsu nopirkto vai abonēto produktu un pakalpojumu lietošanai, jūs varat viegli atteikties no turpmākās saziņas jebkurā brīdī, klikšķinot uz saites no mums saņemtā ziņojumu apakšā vai nosūtot skaidru pieprasījumu atteikt abonēšanu uz support.

Mēs varam izmantot iegūto informāciju, kas nav personas dati, šādiem nolūkiem:

 • lai personalizētu un palīdzētu jums lietot Mozello mājas lapu un pakalpojumus;
 • lai uzlabotu mūsu produktus, pakalpojumus, klientu pieredzi un reklāmas stratēģiju;
 • drošības, pirātisma apkarošanas un krāpniecisku darbību novēršanas nolūkiem;
 • lai identificētu darbības un darījumus, kas tiek veikti ar saistītas tirgvedības vai novirzīšanas programmas starpniecību;
 • mērķētas reklāmas rīkos;
 • statistikas vai izpētes un analīzes nolūkiem.

Turklāt mēs varam novērst personiskas informācijas identificēšanu, dzēšot jebkādu informāciju, kas identificē konkrēti jūs, un iepriekš norādītajiem nolūkiem izmantot tikai atlikušo informācijas daļu.

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešām personām turpmāk minētajos gadījumos.

 • Lai sniegtu mūsu partneru piegādātos pakalpojumus. Mēs izmantojam citus uzņēmumus, kas var iekļaut, bet neaprobežojas ar esošām vai turpmākām saistītām korporatīvām personām, lai sniegtu kopīgus pakalpojumus vai noteiktus pakalpojumus mums vai mūsu vārdā un palīdzētu mums vadīt mūsu komercdarbību. Ja ir jāpiegādā pakalpojums, ko veic mūsu trešās puses partneris, jūsu informācija var tikt pārsūtīta vai padarīta pieejama mūsu pieprasīto pakalpojumu sniedzošajam partnerim. Piemēram, mēs varam nodot jūsu personas datus domēnu reģistratoram, ja jūs pasūtāt domēna vārda reģistrāciju, un mēs varam nodot jūsu e-pasta adresi ar Cloudfare rīka starpniecību, ja jūs izvēlaties atspējot viņu mājas lapas aizsardzības pakalpojumu savā mājas lapā.
 • Saistībā ar korporatīviem pasākumiem. Ja mūsu uzņēmumu vai noteiktus aktīvus, ar kuru starpniecību jūs esat mums snieguši informāciju, pārdošanas, apvienošanās, reorganizācijas, maksātnespējas, darbības izbeigšanas vai likvidācijas rezultātā iegādājas trešā persona, jūsu personas informācija var pāriet attiecīgā uzņēmuma īpašumā saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Šādā gadījumā jūsu personas datu lietošanai no šāda pārņēmēja uzņēmuma puses joprojām tiks piemērota šī privātuma politika, jebkādi piemērojamie papildu privātuma paziņojumi un jūsu privātuma vēlmes, par ko esat mūs informējuši.
 • Lai ievērotu juridiskās prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu Mozello, jūsu un citu personu likumīgās tiesības. Ciktāl to skaidri neaizliedz normatīvo aktu prasības, mēs varam izpaust mūsu iegūtos personas datus, nepaziņojot jums, ja mēs godprātīgi uzskatām, ka izpaušana ir nepieciešama, lai :(a) ievērotu normatīvo aktu prasības vai uzraudzības iestādes pieprasījumu; (b) sadarbotos ar tiesībsargājošajām iestādēm vai citām uzraudzības iestādēm izmeklēšanas jomā (šādā gadījumā informāciju pieprasījušai uzraudzības iestādei nav obligāti oficiāli jāiesniedz mums pavēste); (c) izmeklētu, novērstu vai veiktu pasākumus saistībā ar iespējamām noziedzīgām darbībām; (d) izpildītu līgumu; aizsargātu un aizstāvētu Mozello, tā saistīto korporatīvo personu un to attiecīgo darbinieku, klientu un partneru, un aģentu, citu lietotāju un vispārējās sabiedrības tiesības vai īpašumu; vai (e) rīkotos situācijās, kurās pastāv apdraudējums jebkuras personas personiskai drošībai.

Cik ilgi mēs glabājam iegūtos personas datus?

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie mums ir nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Sīkdatnes un kā mēs tās lietojam

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu vai padarītu mājas lapu darbību efektīvāku, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Neviena šīs mājas lapas lietotā sīkdatne nesatur nekāda veida personas datus. Turpmāk tekstā sniedzam sīku sarakstu ar sīkdatnēm, ko var iestatīt šī mājas lapa.

 • Sesijas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir obligāti nepieciesamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, pierakstīšanos jūsu kontā.
 • Sīkdatnes, kuras atceras jūsu izvēli. Dažas šajā mājas lapā lietotās sīkdatnes ļauj mājas lapai atcerēties jūsu izdarītās izvēles (piemēram, jūsu valodas izvēli). Šīs sīkdatnes ir obligāti nepieciešamas labas lietotāja pieredzes nodrošināšanai.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu informāciju par to, kā apmeklētāji lieto mūsu mājas lapu. Mēs lietojam šo informāciju, lai sagatavotu ziņojumus, un tā mums palīdz uzlabot vietnes darbību. Sīkdatnes uzglabā informāciju anonīmā veidā.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs interesēs visvairāk.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Google, Meta, YouTube utml. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Vairāk informācijas par Meta un Google iestatītajām sīkdatnēm skatiet Meta Sīkdatņu politikā un Google Sīkdatņu politikā.

Kā jūs kontrolējat sīkdatnes?

Visas neobligātās pirmās puses sīkdatnes pēc noklusējuma ir automātiski izslēgtas. Jums nav jāveic nekādas papildus darbības, lai atteiktos.

Ja vēlaties mums palīdzēt ar izaugsmes un produktu uzlabošanu, jūs varat iespējot neobligātās sīkdetnes, nospiežot Pieņemt visus uznirstošajā sīkdatņu panelī. Lai noslēptu uznirstošo sīkdatņu paneli, neveicot izmaiņas, nospiediet Pielāgot > Pieņemt tikai nepieciešamos.

Jūs varat kontrolēt sīkdatnes un atteikties no to saņemšanas vēl vairākos vairākos veidos.

 • Izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu. Lielākā daļa pārlūku piedāvā privātās pārlūkošanas režīmu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.
 • Pārveidojot pārlūka iestatījumus. Parasti jūs varat pārveidot sava pārlūka iestatījumus, lai iespējotu augstāku privātuma līmeni, būtiski neietekmējot jūsu lietotāja pieredzi.
 • Ar bezmaksas rīku palīdzību. Jūs varat atteikties no konkrētu mērķētas reklāmas rīku sīkdatņu saņemšanas, kā aprakstīts turpmāk tekstā.

Mūsu lietotie mērķētas reklāmas rīki.

Mēs varam izmantot trešās puses mērķētas reklāmas rīkus, lai atkārtoti sazinātos ar saviem apmeklētājiem un klientiem.

Tas nozīmē, ka trešās puses, tostarp, Google un Meta, var lietot sīkdatnes, tīmekļa bāksignālus un citas glabāšanas tehnoloģijas, lai iegūtu informāciju no mūsu un citām mājas lapām un izmantotu šo informāciju, lai sniegtu mums mērījumu pakalpojumus un veidotu mērķētas reklāmas.

Piemēram, kad jūs apmeklējat mūsu lapu, Google vai cits mūsu izmantotais reklāmas izdevējs var to fiksēt, saglabājot sīkdatni jūsu tīmekļa pārlūkā, un tad lietot to, lai apkalpotu vēl kādas mūsu reklāmas savā mājas lapā un savu reklāmas partneru mājas lapās.

Papildus augstāk minētajam, jūs varat atteikties no mērķētas reklāmas rīkiem nepieciešamās informācijas vākšanas un lietošanas, izmantojot kādu no turpmāk tekstā norādītajiem bezmaksas rīkiem:

Google Analytics

Mēs izmantojam Google Analytics rīku, lai saprastu, kā tiek lietota vietne, un lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Lietotāja dati ir pilnībā anonīmi. Jūs varat uzzināt vairāk par Google nostāju attiecībā uz privātumu saistībā ar tā analītikas pakalpojumiem, apmeklējot vietni www.google.com.

Mēs varam izmantot Google Analytics Demogrāfijas un interešu ziņošanas funkcijas, lai apskatītu anonīmu statistiku par mūsu apmeklētāju demogrāfiju un interesēm.

Lai atspējotu šādas darbības, instalējiet Google Analytics pārlūka nepiedalīšanās iespējas pievienojumprogrammu (Google Analytics Opt-out Browser Add-on).

Datu glabāšana

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

Mēs izmantojam trešās puses piegādātājus un mitināšanas partnerus ar labu reputāciju, kas mums piegādā nepieciešamās aprīkojuma, programmatūras, tīklošanas, glabāšanas un ar to saistītās tehnoloģijas, kas ir nepieciešamas, lai uzglabātu jūsu datus un vadītu Mozello mājas lapu un pakalpojumus.

Mūsu datu glabāšanas un apstrādes tehnoloģiju sniedzēju sarakstā ir tādi sniedzēji kā Amazon Web Services, Google, KnownHost, Liquid Web, Groove Networks.

Mājas lapas un to dati tiek glabāti serveros, kas atrodas Īrijā.

Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus privātos datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem.

 • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt jūsu Mozello glabāto personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami (a) pakalpojumu sniegšanai, (b) lai ievērotu normatīvo aktu prasības vai uzraudzības iestādes pieprasījumu.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami leģitīmi pamati. Jūs varat iebilst arī pret tādu apstrādi, ko veic tiešās tirgvedības nolūkiem.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.

Grozījumi.

Mēs varam periodiski atjaunināt šo politiku. Ikreiz to darot, mēs publicēsim šos grozījumus šajā lapā, lai jūs vienmēr zinātu, kādu informāciju mēs iegūstam, kā mēs to izmantojam un kādos apstākļos mēs to izpaužam. Grozījumi šajā privātuma politikā stāsies spēkā 30 dienas pēc to publicēšanas un attieksies uz mūsu rīcībā par jums esošajiem personas datiem tikai, ja jūs apmeklēsiet vietni pēc pārskatītās privātuma politikas spēkā stāšanās.

Jautājumi.

Ja jums rodas jautājumi par šo privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums.