« Atpakaļ

Kā iekļaut mājas lapu Google meklētājā?

Mājas lapa ir gatava iekļaušanai meklētājos pēc tam, kad izvēlēta tās galīgā adrese un ievadīta vismaz lielākā daļa satura.

Mājas lapas meklētājos netiek ievietotas, meklētāji tās atrod un savā sarakstā iekļauj paši. Tas notiek šādi: laiku pa laikam interneta meklētājs "apskata" jau zināmās mājas lapas un meklē tajās saites uz jaunām un vēl neatklātām lapām. Kad tiek atrasta jauna mājas lapa, meklētājs to apskata un ievieto savā esošo mājas lapu sarakstā.

Lai meklētājs atrastu Tavu mājas lapu, izdari vienu no šīm lietām:

Paziņo meklētājam par savu mājas lapu

Kad mājas lapa izveidota, Tu par to vari paziņot meklētājiem, veicot mājas lapas reģistrāciju meklēšanas sistēmā.

Uzzinot par Tavu mājas lapu, meklētājs to apstrādās un iekļaus savā sarakstā dažu dienu vai nedēļu laikā. Šāds gaidīšanas laiks ir pilnīgi normāls, un to pilnībā nosaka pats meklētājs.

Jāņem arī vērā, ka pat pēc iekļaušanas rādītājā Google vai cits meklētājs var izlemt nerādīt Tavu mājas lapu pirmajā rezultātu lapā. Sākumā tā var parādīties, piemēram, piektajā rezultātu lapā. Bet neuztraucies, tas tāpēc, ka jaunizveidotām mājas lapām Google un citi meklētāji neuzticas. Tavas mājas lapas pozīcija uzlabosies ar laiku. Tu šo procesu vari paātrināt.

Ja saite uz Tavu mājas lapu būs atrodama kādā citā, meklētājā jau iekļautā mājas lapā, tad meklētājs dažu dienu vai nedēļu laikā Tavu mājas lapu atradīs automātiski. Lūk, daži varianti savas mājas lapas saites publicēšanai:

  • Draugu un sadarbības partneru lapas
  • Citas Tev piederošas un meklētājā jau iekļautas lapas
  • Tavi sociālo tīklu profili
  • Sludinājumu serveri ss.lv un zip.lv (kopā ar sludinājumu)
  • Forumi un diskusiju portāli

Saistītās tēmas

« Atpakaļ