« Atpakaļ

Kā uzlabot mājas lapas pozīciju meklētājos?

Mājas lapas pozīcijas uzlabošana meklētājos ir vesela zinātne, to sauc par SEO. Lūk, daži soļi, kas var palīdzēt:

Pārliecinies, ka Tavai mājaslapai ir labs saturs

Pārliecinies, ka Tavas mājas lapas saturs ir oriģināls, kvalitatīvs un lietderīgs cilvēkiem. Tavai mājas lapai ir jāsatur informācija, kas cilvēkiem var noderēt, un šai informācijai ir jābūt labi strukturētai.

Panāc, ka uz Tavu lapu ved kvalitatīvas saites

Tev jāpanāk, ka saite uz Tavu lapu tiek ievietota citās kvalitatīvās lapās par to pašu vai līdzīgu tēmu. Jo vairāk saišu uz Tavu lapu ir citās labās mājas lapās par to pašu vai līdzīgu tēmu, jo augstāk Tavu mājas lapu vērtēs meklētāji. Nosakot konkrētas mājas lapas popularitāti un kvalitāti, meklētāji diezgan spēcīgi paļaujas uz saitēm citās lapās. Palūdz, lai Tavi partneri vai domubiedri savās mājas lapās ievieto saiti uz Tavu lapu. Nekad nepērc saites par naudu no mārketinga firmām, jo šāda rīcība ir pret meklētāju lietošanas noteikumiem un meklētāji Tavu lapu par to var sodīt.

Regulāri atjauno savas mājas lapas saturu

Mēs iesakām mājas lapā iekļaut blogu vai jaunumu sadaļu, kurā vēlams regulāri publicēt jaunākās ziņas, informāciju un padomus. Regulāri papildināts un vērtīgs saturs var krietni uzlabot mājas lapas pozīciju meklētājos.

Esi sociālajos tīklos

Jo vairāk cilvēku runā par Tevi un Tavu mājas lapu Twitter, Facebook u.c. sociālajos tīklos, jo lielākas ir Tavas izredzes parādīties meklētājos ātrāk un augstākās pozīcijās. Lai tas notiktu, Tev ir pastāvīgi jābūt aktīvam sociālajos tīklos. Jo vairāk sekotāju būs Tavam vai Tavas organizācijas profilam, jo lielāks ir iespējamais efekts.

Iemācies, kas ir SEO, un izmanto SEO paņēmienus

SEO (Search Engine Optimization) ir interneta mārketinga stūrakmens. Ja vēlies, lai Tava mājas lapa meklētājos veiksmīgi konkurētu ar citām lapām, Tev ir jāiemācās un jāpielieto vismaz SEO pamata paņēmieni. Mozello piedāvā visas iespējas SEO izmantošanai, taču Tev vispirms jāsaprot, kas ir SEO un kā to lietot. Lūk daži resursi:

Ja netiec galā, izmanto palīdzību

Vislētāk būs augstāk minētos pasākumus veikt pašam, tomēr tas arī prasīs laiku un zināmu piepūli. Ja nevēlies, vai Tev nav laika mācīties un nodarboties ar interneta mārketingu, vari izmantot jebkuras labas interneta mārketinga aģentūras servisu. Šādu firmu ir ne mazums. Dažādu aģentūru piedāvātās cenas svārstās no €30 mēnesī par būšanu pirmajā Google rezultātu lapā līdz €500+ par pilnu optimizāciju, bez mēneša maksas.

Arī Mozello speciālisti par papildus samaksu šo uzdevumu var veikt Tavā vietā. Nelielas mājas lapas iekšējās (satura) optimizācijas cena ir no €250 + PVN. Pakalpojums ietver situācijas izpēti, atslēgas vārdu piemeklēšanu, satura optimizāciju un rekomendācijas par turpmāk veicamajiem soļiem.

Saistītās tēmas

« Atpakaļ