« Atpakaļ

Kā diferencēt pircējam pieejamos piegādes veidus?

Piegādes veidu diferencēšana, pēc uz svara, pirkuma summas un pircēja lokācijas

Izmantojot piegādes veida parametrus, Tu vari norādīt, ka konkrēts piegādes veids ir pieejams pasūtījumiem, atkarībā no pasūtījuma svara, kopējās summas un pircēja valsts vai reģiona.

 1. Mozello pusē, atver Veikals > Veikala iestatījumi > Piegāde.
 2. Spied uz jebkura piegādes veida.
 3. Ja nepieciešams, norādi svara un pirkuma summas intervālu.
 4. Izvēlies, kurās valstīs piedāvāt konkrēto piegādes veidu.
 5. Saglabā izmaiņas.

Svarīgas piezīmes:

 • Norādītie svara un pirkuma summas intervāli ietver norādītās robežvērtības. Piemēram, norādot 0 - 5 kg un 5 - 10 kg, precīzi 5 kg smagam pasūtījumam būs pieejami abi piegādes veidi, savukārt, norādot 0 - 4.99 kg un 5 - 9.99 kg, pasūtījumam būs pieejams otrais piegādes veids.
 • Ja produktam nav norādīts svars, tad tiek uzskatīts, ka svars ir 0.
 • Ja pasūtījuma kritērijiem neatbildīs neviens piegādes veids, tad pircējs piegādes veidu izvēlēties nevarēs un pasūtījums tiks noformēts bez piegādes, tāpēc ir ļoti svarīgi pārliecināties, lai visos iespējamajos gadījumos pircējam būtu pieejams vismaz viens piegādes veids.

Piegādes veidu diferencēšana pēc citiem kritērijiem

Pieejamos piegādes veidus var diferencēt pēc jebkādiem brīvi izvēlētiem kritērijiem, izveidojot atsevišķas piegādes veidu grupas, kas ietvers tikai tos piegādes veidus, kādi konkrētiem produktiem ir iespējami.

 1. Mozello pusē, atver Veikals > Veikala iestatījumi > Piegāde.
 2. Zem Piegādes veidu grupas spied Pievienot grupu.
 3. Ievadi jēgpilnu nosaukumu piegādes veidu grupai, piemēram Lielgabarīta vai Tikai ar kurjeru.
 4. Lai konkrētu piegādes veidu piesaistītu kādai grupai, spied uz piegādes veida, zem Piegādes veidu grupas atzīmē vajadzīgo grupas nosaukumu un saglabā izmaiņas.
 5. Sadaļā Kataloga pārvaldnieks izvēlies konkrētu produktu, kura piegādes veidus vēlies ierobežot.
 6. Produkta parametros zem Papildus parametri > Piegādes veidu grupa, izvēlies atbilstošo piegādes veidu grupu un saglabā izmaiņas.

Svarīgas piezīmes:

 • Pircējam tiks piedāvāti tie piegādes veidi, kas der visām groza precēm. Vairāki piegādes veidi vienlaicīgi vienam pasūtījumam nav iespējami.
 • Viens piegādes veids var būt piesaistīts vairākām grupām, piemēram, piegādes veidam Kurjers reizē var piesaistīt grupas Lielgabarīta un Trausls, bet konkrētu produktu var piesaistīt tikai vienai grupai. Tāpēc, ja ir produkts ar ļoti specifiskiem piegādes nosacījumiem, piemēram, gan trausls, gan lielgabarīta, tad tam ir jāizveido atsevišķa grupa Lielgabarīta un trausls, kas, savukārt, jāsasaista ar visiem derīgajiem piegādes veidiem.
 • Šobrīd nav iespējams piesaistīt piegādes grupu veselai produktu kategorijai. Tas jādara katram produktam atsevišķi.
 • Grupu nosaukumi klientiem nekur neparādās.

Video: Kā diferencēt pircējam pieejamos piegādes veidus.

Saistītās tēmas

« Atpakaļ