Mozello jaunumi. Iepazīsti savas jaunās iespējas!

Mozello jaunumi. Iepazīsti savas jaunās iespējas!

Pagājis krietns laiks, kopš esam izziņojuši Mozello platformas jaunumus. Tas nebūt nenozīmē, ka klusējam, jo mums nav ko teikt un esam ziemas miegā gulējuši. Tieši pretēji, visu ziemu esam cītīgi strādājuši un esam realizējuši vairākus pieprasītus Mozello platformas uzlabojumus un papildinājumus, kas sniedz lietotājiem jaunas iespējas gan mājaslapu, gan interneta veikalu izveidē un funkcionalitātē.

Ja vēlies uzzināt, kā tieši Mozello platforma ir uzlabota un kādas jaunas iespējas tā Tev sniedz un sniegs nākotnē, tad ņem kafijas/tējas krūzi un lasi tālāk.

Lasīt tālāk

Kļūsti par Mozello Premium klientu un saņem 15% atlaidi digitālā mārketinga kursiem

Kļūsti par Mozello Premium klientu un saņem 15% atlaidi digitālā mārketinga kursiem

Skolēniem un viņu vecākiem pirmā septembra haoss un spriedze aiz kalniem. Tomēr, kādēļ gan neizmantot iespēju un pašiem neapgūt ko jaunu un noderīgu? Zināšanu nekad nevar būt par daudz, īpaši šī brīža pasaulē, kur lietas attīstās un mainās ik brīdi. Spēj tik turēt līdzi!

Šī iemesla dēļ, sadarbojoties ar Digital Journey komandu, esam radījuši #backtoschool kampaņu, kuras ietvaros piedāvājam mūsu jaunajiem maksas plānu klientiem saņemt 15% atlaidi jebkuram pirmā vai otrā līmeņa mārketinga kursam.

Atceries, ka mārketings un reklāma ir neatņemama biznesa sastāvdaļa, kuru veicot veiksmīgi un prasmīgi vari pacelt savu biznesu jaunos augstumos. Tādēļ, to apgūstot, Tu vari iegūt lielisku priekšrocību salīdzinājumā ar saviem konkurentiem, kuri būs paslinkojuši.

Lasi tālāk un uzzini vairāk par šo lielisko iespēju!

Lasīt tālāk

Atskats Mozello 2016. gadā

Atskats Mozello 2016. gadā

Vecais gads nu jau kā pāris dienas mums aiz muguras, bet jaunais gads jau ir atnesis jaunus plānus, mērķus un izaicinājumus par to, kā padarīt Mozello pilnvērtīgāku un efektīvāku mūsu lietotājiem.

Bet ne par to šodien… Šajā rakstā vēl pēdējo reizi vēlamies pakavēties vecajā gadā un pateikt lielu paldies visiem, kas bija ar mums 2016. gada izaicinājumos, piedzīvojumos un panākumos. Esam priecīgi par jaunajām, skaistajām un veiksmīgajām klientu mājas lapām, atsauksmēm, ieteikumiem un pat kritiku, kas ļāva mums krietni pilnveidoties.

Zemāk rakstā esam apkopojuši lielākos pagājušā gada jaunieviesumus Mozello sistēmā un arī apkopojuši mūsuprāt 2016. gada vizuāli skaistākās, radošākās un interesantākās mūsu klientu mājas lapas.

Lasīt tālāk

Iepazīsti jaunākās Mozello iespējas

Iepazīsti jaunākās Mozello iespējas

Pirms laika veicām aptauju, kurā noskaidrojām funkcijas un iespējas, kuras dedzīgi vēlētos mūsu lietotāji. Paldies visiem tiem, kas izteica savas idejas un viedokli.

Ķērāmies pie darba, lai pilnveidotu Mozello un sniegtu Tev iespējas padarīt Tavu mājas lapu, interneta veikalu vai blogu vēl labāku. Un šodien ar lielu prieku paziņojam, ka Mozello ir ieguvis lielākos uzlabojumus savas pastāvēšanas laikā. Zemāk vari iepazīties ar visiem mūsu šā gada jaunieviesumiem.

Lasīt tālāk

2015. gada Mozello klientu skaistākās mājas lapas

2015. gada Mozello klientu skaistākās mājas lapas

Pagājušais gads Mozello bija pilns ar dažādiem piedzīvojumiem un jaunām, skaistām, apņēmību pilnām mājas lapām, kuras cilvēki veidoja uz mūsu platformas. Gribam pateikt lielu, lielu, ļoti milzīgu paldies par to, ka esiet izvēlējušies Mozello platformu savas mājas lapas izveidei. Mēs to ļoti novērtējam un, redzot, ka spējat radīt skaistas lietas, jūs mūs motivējat tiekties uz priekšu.

Savukārt, Jaunais gads ir sācies un pilnā sparā iet uz priekšu, tieši to pašu daram un plānojam visu gadu darīt arī mēs. Viena no mūsu jaunā gada apņemšanām ir pēc ilgiem laikiem atjaunot un turpināt mūsu blogu, kurā publicēsim noderīgu informāciju, kas mūsu lietotājiem palīdzēs izveidot veiksmīgākas mājas lapas un interneta veikalus.

Šijā ierakstā apkoposim mājas lapas, kuras pēc mūsu komandas domām 2015. gadā izcēlās visvairāk. Ejot cauri lielajam sarakstam ar mājas lapām sapratām, ka starp mums visiem ir ļoti radoši, centīgi un apņēmīgi cilvēki, personības, komandas un uzņēmumi. Tas priecē un tā vajadzētu turpināt.

Un tātad ... pēc mūsu domām vizuāli skaistākās un radošākās 2015 gada Mozello klientu mājas lapas...

Lasīt tālāk

Jaunākās Mozello iespējas

Jaunākās Mozello iespējas

Lai gan kādu laiku savā blogā esam rakstījuši nedaudz mazāk, tomēr darbs pie Mozello mājas lapu rīka attīstīšanas nepārtraukti turpinās. Pēdējo mēnešu laikā esam pielikuši šādas būtiskas jaunas iespējas:

  • Ir palielināta sistēmas ātrdarbība un lietotāju apkalpošanas jauda
  • Pateicoties mākoņskaitļošanas tehnoloģiju izmantošanai, ir izdevies radikāli palielināt diska vietas apjomu lietotāju bildēm un failiem
  • Ar Mozello veidotajos interneta veikalos tagad var norēķināties ar PayPal un WebMoney
  • Ar Mozello veidotajos interneta veikalos tagad var norādīt piegādes iespējas
  • Ar Mozello veidotie Interneta veikali tagad māk automātiski sagatavot rēķinus
  • Ir izveidoti vairāki jauni dizaina varianti un uzlaboti esošie
  • Ir ieviests DISQUS atbalsts blogu komentāriem
  • Ir salabots simtiem kļūdu un nepilnību un pievienots desmitiem jaunu funkciju
  • Turpinās darbs pie jaunu funkciju realizēšanas

Par jaunāko vienmēr var ātri un ērti uzzināt mūsu sociālo tīklu profilos Facebook un Twitter, kur regulāri publicējam visus karstākos jaunumus.

Lasīt tālāk

Iepazīsties, mēs esam Mozello!

Iepazīsties, mēs esam Mozello!

Laiks iepazīties tuvāk. Mēs esam Mozello - foršais un vienkāršais mājas lapu, blogu un interneta veikalu izveides serviss. Uzzini, kāpēc tapa Mozello un kādus labumus tas piedāvā lietotājiem...

Lasīt tālāk