5 kļūdas, kas liek Tavai mājaslapai izskatīties neprofesionāli

5 kļūdas, kas liek Tavai mājaslapai izskatīties neprofesionāli

Lietotājam nepieciešamas aptuveni 50 milisekundes, lai izveidotu priekšstatu par tavu mājas lapu un izlemtu, vai tajā uzkavēties, vai doties prom.

Tas ir ļoti īss laiks, lai pārliecinātu apmeklētājus, ka tava lapa ir viņu uzmanības vērta.

Bet nekrīti izmisumā — mēs esam apkopojuši 5 kļūdas, no kurām izvairīties, lai tu nepalaistu garām nevienu apmeklētāju un vērtīgu iespēju. Novērs šīs vienkāršās, bet tajā pašā laikā ļoti būtiskās kļūdas, lai atstātu profesionālas un uzticamas lapas iespaidu.

Raksta beigās mēs minēsim vēl trīs 3 nelielus mājas lapu uzlabojumus, kas var ievērojami uzlabot apmeklētāju pieredzi.

Lasīt tālāk

Kā rakstīt mājaslapas tekstus, kas strādā un nes rezultātus

Kā rakstīt mājaslapas tekstus, kas strādā un nes rezultātus

Rakstītais vārds ir spēcīgs ierocis, un tas ir īpaši svarīgs mājaslapas veidošanā – tā ir tava uzņēmuma vizītkarte. Interesants mājaslapas teksts var pievilināt jaunus klientus. Slikti rakstīts teksts var tos aizbiedēt. Šajā rakstā stāstīsim par to, kā uzrakstīt labu tekstu un izveidot mājaslapu, kura izceļas uz pārējo fona.

Gatavojot savu mīļāko ēdienu, tev ir nepieciešamas konkrētas sastāvdaļas, lai tas garšotu, kā pienākas. Tāpat ar mājaslapas tekstu – lai tas sanāktu labs, nepieciešami daži svarīgi elementi.

Tie ir:

 • virsraksti
 • apakšvirsraksi
 • darbības pogas
 • produktu vai īpašību apraksti
 • “par mums” lapa.

Bet pirms runājam par katru no tiem, mums jāpiemin slavenais bubulis – SEO (Search Engine Optimization) jeb meklētājprogrammas optimizēšana. Bez tās mūsdienās nav iespējams izveidot mājaslapu, jo tā uzlabo lapas meklēšanu un redzamību internetā.

Atslēgas vārdu izpēte ir viens no labākajiem un vērtīgākajiem veidiem, kā optimizēt savu mājaslapu pat, ja esi SEO iesācējs. Izmanto rīkus kā Google AdWords Keyword Planner vai MOZ Keyword Explorer, lai uzzinātu, kurus atslēgas vārdus izmantot un iekļaut savā mājaslapā.

Kad tas ir noskaidrots, varam sākt rakstīt! Sāksim pēc kārtas:

Lasīt tālāk

6 izdegšanas pazīmes un 3 spēcīgas stratēģijas tās uzveikšanai

6 izdegšanas pazīmes un 3 spēcīgas stratēģijas tās uzveikšanai

Tas skar daudzus, bet par to runā maz. Reiz tas notika ar mūziķi Renāru Kauperu, vēl nesen tas notika arī ar uzņēmēju Īlonu Masku. Divi īsi, bet bīstami vārdi - izdegšanas sindroms.

Izdegšana mūsdienās visbiežāk skar perfekcionistus un darbaholiķus, jaunos censoņus un ilgspēlējošas biznesa haizivis. Cilvēkus, kam pakausī elpo konkurenti, no sāniem gāž stresa viļņi un priekšā slejas darbu kaudzes, pienākumi un izaicinājumi. Lasi tālāk, kur rodas izdegšana un kā to operatīvi sakaut.

Izdegšana piezogas nemanāmi. Kaislība pret darbu ved uz panākumiem, līdz ar panākumiem uzplaukst reputācija un sarosas arī sancenši. Mēdz sacīt, ka uzrāpties Everestā vai uzvarēt Vimbldonā nav nemaz tik grūti, grūtākais ir saglabāt savas pozīcijas pasaulē, kas nemitīgi un ļoti ātri mainās. Augstāk. Tālāk. Stiprāk. Nebeidzamu darbu saraksti un neticami termiņi. Ilgstošs stress, emocionāla spiediens un augsta atbildība bruģē ceļu uz izdegšanu un sabrukšanu.

Lasīt tālāk

Kā uzņemt profesionālus preču fotoattēlus bez fotogrāfa iemaņām un ar minimālu budžetu

Kā uzņemt profesionālus preču fotoattēlus bez fotogrāfa iemaņām un ar minimālu budžetu

Ja tu pārdod savas preces internetā, tavi panākumi daļēji balstās uz labas kvalitātes fotoattēliem. Šis raksts ir paredzēts tieši tev.

Fakts:

Cilvēki vienmēr pievērš uzmanību internetveikala vizuālajam noformējumam. Patiesībā pētījumi liecina, ka 93% cilvēku, kas iepērkas internetā, uzskata, ka augstas kvalitātes fotoattēliem ir noteicoša ietekme uz lēmumu veikt vai neveikt pirkumu.

Turklāt profesionāli attēli liek tavam zīmolam izskatīties profesionālāk, savukārt pircēji tavas preces uztvers kā vērtīgākas. Statistika liecina, ka cilvēki daudz biežāk ir gatavi veikt pirkumus interneta vietnē, ja tajā redzamās bildes ir labas kvalitātes.

Šis raksts ir ekspreskurss, kas iemācīs tev uzņemt nevainojamas tavas preces fotogrāfijas izvietošanai interneta veikalā ar jebkādu kameru, turklāt mājas apstākļos.

Lūk, ko tu apgūsi:

 • kā sagatavoties fotosesijai (t.i., kāds aprīkojums tev būs nepieciešams)
 • kā sagatavot fotosesijas uzstādījumu
 • kā preces sagatavot fotosesijai
 • kā uzņemt preču fotoattēlus
 • kā apstrādāt preču fotoattēlus

Sāksim!

Lasīt tālāk

7 kļūdas, kuras tavs bizness nevar atļauties 2019. gadā (bonusā 6 e-komercijas tendences)

7 kļūdas, kuras tavs bizness nevar atļauties 2019. gadā (bonusā 6 e-komercijas tendences)

Šķiet, ka gadumijā cilvēki neskopojas ar padomiem, kā tev labāk izskatīties, dzīvot veselīgāk un pelnīt vairāk naudas.

Turpinot uz šī viļņa, mēs nolēmām minēt lietas, kuras tev NOTEIKTI NEVAJADZĒTU DARĪT, ja 2019. gadā vēlies veiksmīgi turpināt savu biznesu, kur nu vēl to konkurētspējīgi paplašināt.

Vienkārši izsvītro tās no sava jaunā gada darāmo lietu saraksta, un panākumi runās paši par sevi!

Lasīt tālāk

7 svētku mārketinga idejas, lai uzlabotu pārdošanu 2018. gadā (+ 15 papildu idejas)

7 svētku mārketinga idejas, lai uzlabotu pārdošanu 2018. gadā (+ 15 papildu idejas)

Gada rosīgākā iepirkšanās sezona nav aiz kalniem, un mēs vēlamies uzdot tikai vienu jautājumu:

Vai. Tu. Esi. Gatavs?!

 1. gadā cilvēki visā pasaulē svētku pirkumiem internetā iztērēja 108,15 miljardus ASV dolāru, un tas ir par 14,6% vairāk salīdzinājumā ar 2016. gadu.
  Tiek sagaidīts, ka 2018. gada rezultāti uzstādīs jaunus rekordus, jo arvien vairāk cilvēku izvēlas dāvanas pirkt internetā, tā vietā, lai dotos ķemmēt veikalus.

Bet pag, vai tiešām nav par agru sākt domāt par Ziemassvētkiem?

Atbilde ir viennozīmīgs nē. Drīzāk tas jau bija jādara vakar!

Lasīt tālāk

Trīskāršo paveikto, jeb 8 laika plānošanas stratēģijas

Trīskāršo paveikto, jeb 8 laika plānošanas stratēģijas

Panika un padošanās. Tas dažkārt notiek miljons un viena nepabeigta darbu saraksta un termiņu žņaugu priekšā. Laiks neapturami rit uz priekšu, kalendāra lapas skaita dienas, darāmie darbi krājas grēdās.

Velns nav tik melns, kā mālē un, izrādās, laikam var likt ritēt pēc mūsu noteikumiem. Atslēga uz mērķu sasniegšanu un stresa samazināšanu ir laika plānošana.

Tālāk 8 veidi, kā viegli, ātri un nesāpīgi strādāt gudrāk:

Lasīt tālāk

Zīmola veidošanas ABC: kā izveidot atmiņā paliekošu mājas lapu

Zīmola veidošanas ABC: kā izveidot atmiņā paliekošu mājas lapu

Zīmola dizains ir uzņēmuma nosaukums, logo un mājas lapa, pareizi?

Tā tomēr īsti nav.

Tava zīmola dizains ir visa uzņēmuma tēls kopumā, kas ietver gan visus vizuālos materiālus, gan fontus un pat bildes, ko publicē savos sociālajos medijos.

Sākot veidot savu zīmolu, tavs pirmais solis ir noteikt savu zīmola stratēģiju, mērķauditoriju un veidu, kā vēlies to uzrunāt. Tev šie apsvērumi jāņem vērā, kad veidosi sava zīmola tēlu vienlaikus ar dizaina personību.

Kad esi sapratis, ko vēlies pavēstīt pasaulei, ievēro šos vienkāršos padomus, lai radītu pievilcīgu zīmolu un mājas lapu:

Lasīt tālāk

9 lietas, kuras vari ātri ieviest savā mājas lapā un uzlabot rezultātus

9 lietas, kuras vari ātri ieviest savā mājas lapā un uzlabot rezultātus

Vai kādreiz esi vēlējies, lai Tavai mājaslapai būtu spēcīgāki rezultāti? Tu noteikti gribētu iegūt vairāk klientus, pirkumus e-veikalā vai bloga abonentus? Ja tā, tad šis raksts ir tieši Tev.

Izveidot mājaslapu, kas ir pati pilnība, visticamāk, ir diezgan neiespējami, taču Tu vari pilnveidot tos nedaudzos aspektus, kam apmeklētāji mēdz pievērst visvairāk viņu dārgās uzmanības.

Šis raksts Tev atklās 9 lietas, kuras ieviest vai uzlabot savā mājaslapā (30 minūšu laikā vai pat ātrāk!) un kas palīdzēs gūt labākus rezultātus.

Tas vēl nav viss…

Raksta noslēgumā ir atrodams bezmaksas PDF saraksts, kurā iekļauti visi šajā rakstā minētie paņēmieni – lejupielādē, izdrukā un turi to sev pa rokai. Izdrukājamajā sarakstā ir iekļauti arī daži papildu padomi un paņēmieni!

Lasīt tālāk

5 lieliskas kvalitatīvu bezmaksas bilžu iegūšanas lapas

5 lieliskas kvalitatīvu bezmaksas bilžu iegūšanas lapas

Mēs zinām, cik grūti, laikietilpīgi un reizēm pat nogurdinoši ir atrast piemērotus attēlus savai mājaslapai vai interneta veikalam. Īpaši tādus, kuri būtu atbilstoši, kvalitatīvi un pietiekami spēcīgi, lai nodotu ziņu un uzrunātu mājaslapas apmeklētāju. Šeit nav runa par mazajiem baltajiem cilvēciņiem un pārspīlēti laimīgo ģimeņu bildēm. Tas noteikti nav virziens, kurā jāskatās.

Skaisti un kvalitatīvi bezmaksas attēli ir retums, bet tas ir lielisks veids, kā uzlabot mājaslapas izskatu gadījumos, kad budžets ir ierobežots.

Svarīgi ņemt vērā to, ka Tevis izvēlētie attēli mājaslapā veiks vairākas svarīgas funkcijas. To izvēlei ir jāpievērš pastiprināta uzmanība, jo tie:

 • palīdz nodot apmeklētājam ziņu;
 • veido mājaslapas atmosfēru un sajūtas;
 • piešķir dizainam dzīvību;
 • padara mājaslapu patīkamu apmeklētāju acīm;
 • ja veiksmīgi izvietoti, tie padara Tavu mājaslapu kārtīgu un vieglāk uztveramu;
 • dod uzticamības un kvalitātes sajūtu, tādejādi palīdz pārdot produktu.

Google, šķietami liekas labākais, ērtākais un pirmais resurss attēlu ieguvei, bet patiesībā  - mēs tam īsti nepiekrītam, jo, lai arī šeit var atrast daudz attēlu, tie ne vienmēr ir lieliskā kvalitātē, kā arī vēl atliek darbs ar autortiesību noteikumiem, lai zinātu, vai vispār drīksti izmantot tieši to attēlu, kuru esi izvēlējies! Par laimi internetā iespējams atrast ļoti daudzas parocīgākas lapas, kurās Tu vari ērti iegūt skaistus un kvalitatīvus attēlus.

Vairumā gadījumu šīm attēlu bankām ir kāda maksa par to izmantošanu. Tomēr,  ja cītīgi meklē, tad var atrast arī tiešām labas vietnes, kas piedāvā augstas kvalitātes attēlus bez maksas.

Lai atvieglotu Tev šo procesu, esam apkopojuši 5 mūsu iecienītākās lapas, kurās varēsi iegūt lieliskas, kvalitatīvas bildes savām vajadzībām bez maksas, neuztraucoties par autortiesību pārkāpšanu.

Lasīt tālāk

Laiks ir nauda. Nepareizi! Iztērēto laiku nenopelnīsi!

Laiks ir nauda. Nepareizi! Iztērēto laiku nenopelnīsi!

“Tas ir mīts, ka laiks ir nauda! Laiks ir daudz dārgāks par naudu, zaudēto laiku nav iespējams atgūt vai nopelnīt! Un tas ir zudis uz visiem laikiem…” ir sacījis Nīls Fiori (Neil Fiore), un viņam nevar nepiekrist. Tāpēc šoreiz par motivāciju, sākšanu un Tava visdārgākā resursa investēšanu! Starp citu, tieši viņa grāmata “The NOW Habit” ir iedvesmojusi šo rakstu.

Lasīt tālāk

Kā pielāgot uzņēmumu Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām un izvairīties no nepatikšanām?

Kā pielāgot uzņēmumu Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām un izvairīties no nepatikšanām?

Šā gada 25. maijā stājas spēkā Vispārējā datu aizsardzības regula (VDAR vai angliski GDPR), kuras prasības ir jāievēro pilnīgi visiem uzņēmējiem un pašnodarbinātajiem, kas apkalpo ES pilsoņus. Regulas mērķis ir uzlabot ES pilsoņu personas datu aizsardzību. Lai ari pašlaik nav skaidri nekādi kontroles mehānismi, taču paredzētie sodi ir dramatiski – 4% no apgrozījuma vai līdz 20 miljoniem eiro.

Ko nosaka VDAR? Un ko darīt mazajam uzņēmējam, lai sakārtotu savu biznesu un ierakstītos VDAR rāmjos? Esam izveidojuši nelielu kopsavilkumu.

Lasīt tālāk

Praktiski padomi kā trāpīt personiskā un biznesa mērķa desmitniekā

Praktiski padomi kā trāpīt personiskā un biznesa mērķa desmitniekā

Varu saderēt, ka ir dzirdēts ļoti daudz dažādas informācijas par pareizo, precīzo, lielo un visādo mērķu nospraušanu un sasniegšanu. Kur gadījies, kur ne, bet varu arī saderēt, ka lielākā daļa šo nosprausto mērķu īstenošana nemaz netika sākta, tie tika pusceļā aizmirsti vai tā arī nekad netika realizēti.

Šajā rakstā ir apkopots šis tas, kas tiešām ļoti efektīvi palīdz nospraust mērķus un turēties pie to sasniegšanas plāna.

Lasīt tālāk

Mozello jaunumi. Iepazīsti savas jaunās iespējas!

Mozello jaunumi. Iepazīsti savas jaunās iespējas!

Pagājis krietns laiks, kopš esam izziņojuši Mozello platformas jaunumus. Tas nebūt nenozīmē, ka klusējam, jo mums nav ko teikt un esam ziemas miegā gulējuši. Tieši pretēji, visu ziemu esam cītīgi strādājuši un esam realizējuši vairākus pieprasītus Mozello platformas uzlabojumus un papildinājumus, kas sniedz lietotājiem jaunas iespējas gan mājaslapu, gan interneta veikalu izveidē un funkcionalitātē.

Ja vēlies uzzināt, kā tieši Mozello platforma ir uzlabota un kādas jaunas iespējas tā Tev sniedz un sniegs nākotnē, tad ņem kafijas/tējas krūzi un lasi tālāk.

Lasīt tālāk