Maksas reklāma meklētājos jeb PPC

Maksas reklāma meklētājos jeb PPC

Maksas reklāma meklētājos (angliski PPC jeb pay-per-click, jeb maksā-par-klikšķi) ir interneta mārketinga veids, kas par noteiktu maksu dod iespēju tavai mājas lapai parādīties meklētāja rezultātu augšgalā. Šādu iespēju piedāvā Google un arī citi meklētāji.

Principā, ja Google tevi nerāda tāpat, tad tu vari Googlei samaksāt un parādīties meklētāja augšpusē uz tevi interesējošiem atslēgas vārdiem. Atkarībā no uzņēmējdarbības veida un reklāmas izpildījuma, šis pasākums var būt gan tava zelta iespēja, gan tīra naudas skalošana podā.

Tātad, kas un kā?

Lasīt tālāk

Kā iekļaut mājas lapu meklētājā? Jeb SEO pamati.

Kā iekļaut mājas lapu meklētājā? Jeb SEO pamati.

Tātad, tev ir mājas lapa, bet meklējot tā nav atrodama. Skarbā realitāte ir tāda, ka 90% lietotāju informāciju meklē Googlē. Ja tu neiepatiksies pasaules interneta monopolam Googlei, tad veiksme internetā tev nespīd.

Ko darīt? Kā iepatikties Googlei un parādīties rezultātu sarakstā? Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par SEO (search engine optimization jeb optimizācija meklētājiem).

Lasīt tālāk

Efektīva mājas lapa paša spēkiem: Mārketings

Efektīva mājas lapa paša spēkiem: Mārketings

Tava mājas lapa ir gatava. Apsveicu! Taču no tās nav nekāda jēga, kamēr to neapmeklē cilvēki. Mājas lapas reklāma jeb interneta mārketings patiesībā ir krietni sarežģītāks un grūtāks uzdevums nekā mājas lapas izveide.

Parasti tieši Interneta mārketinga rezultāti nosaka, kurš saņems tūkstošiem apmeklētāju un kurš paliks kā vienīgais iemītnieks savā karaļvalstī.

Ko darīt?

Lasīt tālāk

Efektīva mājas lapa paša spēkiem: Dizains

Efektīva mājas lapa paša spēkiem: Dizains

Dizains lielā mērā ir gaumes lieta un gaumes ir dažādas. Tomēr svarīgi ir apzināties, ka mājas lapas primārā funkcija ir reprezentēt uzņēmumu un nodrošināt informācijas funkciju, nevis būt par mākslas darbu vai mūsu mīļāko krāsu kompilāciju.

Tas nenozīmē, ka mājas lapai jābūt prastai vai neglītai. Gluži vienkārši mājas lapas dizains nedrīkst radīt papildus slodzi vai apgrūtinājumu informācijas uztveršanai.

Kā tad ir labāk?

Lasīt tālāk

Efektīva mājas lapa paša spēkiem: Formatējums

Efektīva mājas lapa paša spēkiem: Formatējums

Informācijas formatējums ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas nosaka informācijas lasāmību un uztveršanas ātrumu.

Nepareizi formatēts saturs var padarīt mājas lapu par murgu, kuru apmeklētājs var viegli aizvērt ar "krustiņu". Piemēram, pārvērtējot savas mākslinieciskās spējas, kādam var rasties (un nereti rodās) ideja publicēt koši sarkanu tekstu uz zaļa fona. Izskatās ... hm ... koši? Jā, tikai neko nevar salasīt.

Lai nepieļautu šādas muļķības, vēlams pieturēties pie sekojošām vadlīnijām:

Lasīt tālāk

Efektīva mājas lapa paša spēkiem: Saturs

Efektīva mājas lapa paša spēkiem: Saturs

Pirms veidot mājas lapas informatīvo struktūru, vēlams padomāt - kādu informāciju mājas lapas apmeklētājs vēlēsies noskaidrot un kādu informāciju mēs vēlamies pasniegt. Nav lielas jēgas no mājas lapas, kurā nav iespējams atrast vajadzīgo informāciju.

Kā tad ir pareizi? Lai nenošautu greizi, vajadzētu pieturēties pie šādām vadlīnijām:

Lasīt tālāk

Kā izvēlēties domēna vārdu?

Kā izvēlēties domēna vārdu?

Domēna vārds (lasi - mājas lapas adrese) ir viens no svarīgākajiem mājas lapas komponentiem, taču nereti redzam, ka cilvēki savām mājas lapām izvēlas ne tos piemērotākos domēna vārdus. Tāpēc šoreiz apkoposim dažus padomus - kā izvēlēties veiksmīgu domēna vārdu.

Galvenās veiksmīga domēna vārda īpašības

 • tas atbilst uzņēmuma zīmolam, vai mājas lapas saturam,
 • tas ir viegli iegaumējams,
 • to nosaucot nav vajadzības pēc papildus skaidrojumiem vai instrukcijām.
Lasīt tālāk

Jaunākās Mozello iespējas

Jaunākās Mozello iespējas

Lai gan kādu laiku savā blogā esam rakstījuši nedaudz mazāk, tomēr darbs pie Mozello mājas lapu rīka attīstīšanas nepārtraukti turpinās. Pēdējo mēnešu laikā esam pielikuši šādas būtiskas jaunas iespējas:

 • Ir palielināta sistēmas ātrdarbība un lietotāju apkalpošanas jauda
 • Pateicoties mākoņskaitļošanas tehnoloģiju izmantošanai, ir izdevies radikāli palielināt diska vietas apjomu lietotāju bildēm un failiem
 • Ar Mozello veidotajos interneta veikalos tagad var norēķināties ar PayPal un WebMoney
 • Ar Mozello veidotajos interneta veikalos tagad var norādīt piegādes iespējas
 • Ar Mozello veidotie Interneta veikali tagad māk automātiski sagatavot rēķinus
 • Ir izveidoti vairāki jauni dizaina varianti un uzlaboti esošie
 • Ir ieviests DISQUS atbalsts blogu komentāriem
 • Ir salabots simtiem kļūdu un nepilnību un pievienots desmitiem jaunu funkciju
 • Turpinās darbs pie jaunu funkciju realizēšanas

Par jaunāko vienmēr var ātri un ērti uzzināt mūsu sociālo tīklu profilos Facebook un Twitter, kur regulāri publicējam visus karstākos jaunumus.

Lasīt tālāk

Kā visvieglāk tikt pie savas mājas lapas?

Kā visvieglāk tikt pie savas mājas lapas?

Viens ir skaidrs - mūsdienās tie uzņēmumi un pašnodarbinātie speciālisti, kuriem Internetā nav savas mājas lapas, neeksistē. Tālruņu katalogi un sludinājumu laikraksti strauji kļūst par pagātni. Vairums cilvēku vecumā līdz aptuveni 35 - 40 gadiem informāciju par produktiem un pakalpojumiem meklē tikai internetā un lielveikalos.

Ja uzņēmumam nav savas mājas lapas internetā, tas parasti tiek uzskatīts par vecmodīgu, vai arī gluži vienkārši krūmu kantori. Tajā pat laikā krūmu kantori, kuriem ir pietiekami sakarīga mājas lapa, nereti krietni uzlabo savu tēlu.

Lasīt tālāk

Iepazīsties, mēs esam Mozello!

Iepazīsties, mēs esam Mozello!

Laiks iepazīties tuvāk. Mēs esam Mozello - foršais un vienkāršais mājas lapu, blogu un interneta veikalu izveides serviss. Uzzini, kāpēc tapa Mozello un kādus labumus tas piedāvā lietotājiem...

Lasīt tālāk